| Rosenberger ні | C006-B1-500-C |
|---|---|
| Channels параметр | n.a. |
| Technology параметр | Radio Frequency |
| Category параметр | Кабельні збірки |
| Name параметр | кабельна збірка |
| Business Area параметр | Automotive |
| In-серія / Inter-серія | Inter-серія |
| роз'єм тип (End A) | RoPD панель штекер |
| роз'єм тип (End B) | кабель, plain cut surface без роз'єм |
| серія | кабель, plain cut surface, RoPD |
| Гендер | панель штекер, без роз'єм |
| Armouring параметр | без armouring |
Show 3 more specs
| Sales Unit параметр | 80 |
|---|---|
| Упаковка | box |
| Country of Origin параметр | Hungary |
Опис
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMCA100071
SMA чоловічий до кутовий SSMB штекер кабель RG-188 Coax
SD8272
50 Ω TNC штекер до TNC гніздо DC Block inner from 10 MHz до 3 GHz rated 100 Volt in латунь