| Rosenberger hayır | C006-B1-500-C |
|---|---|
| Channels | n.a. |
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Kablo Montajları |
| Name | Kablo Montajı |
| Business Area | Automotive |
| In-seri / Inter-seri | Inter-seri |
| IP derecesi | RoPD panel plug |
| IP derecesi | kablo, plain cut surface olmadan konnektör |
| seri | kablo, plain cut surface, RoPD |
| Cinsiyet | panel plug, olmadan konnektör |
| Armouring | olmadan armouring |
Show 3 more specs
| Sales Unit | 80 |
|---|---|
| Paketleme | box |
| Country of Origin | Hungary |
Açıklama
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMCA100071
SMA erkek - Dik Açılı SSMB plug kablo RG-188 Coax
SD8272
50 Ω TNC plug - TNC jack DC Block inner from 10 MHz - 3 GHz rated 100 Volt in pirinç