| Rosenberger ne | C006-B1-500-C |
|---|---|
| Channels | n.a. |
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Kabelové sestavy |
| Name | kabel sestava |
| Business Area | Automotive |
| In-řada / Inter-řada | Inter-řada |
| konektor typ (End A) | RoPD panel zástrčka |
| konektor typ (End B) | kabel, plain cut surface bez konektor |
| řada | kabel, plain cut surface, RoPD |
| Pohlaví | panel zástrčka, bez konektor |
| Armouring | bez armouring |
Show 3 more specs
| Sales Unit | 80 |
|---|---|
| Balení | box |
| Country of Origin | Hungary |
Popis
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMCA100071
SMA samec do Pravý úhel SSMB zástrčka kabel RG-188 Coax
SD8272
50 Ω TNC zástrčka do TNC zásuvka DC Block inner from 10 MHz do 3 GHz rated 100 Volt in mosaz