| Rosenberger No item | C006-B1-500-C |
| Channels item | n.a. |
| Technology item | Radio Frequency |
| Category item | Rakitan kabel |
| Name item | rakitan kabel |
| Business Area item | Automotive |
| Armouring item | tanpa armouring |
Show 3 more specs
| Sales Unit item | 80 |
|---|---|
| Kemasan | box |
| Country of Origin item | Hungary |
Penerangan
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMCA100071
SMA male ke sudut siku SSMB plug kabel RG-188 Coax
SD8272
50 Ω TNC plug ke TNC jack DC Block inner from 10 MHz ke 3 GHz rated 100 Volt in kuningan