| Rosenberger No | C006-B1-500-C |
| Channels | n.a. |
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Rakitan kabel |
| Name | rakitan kabel |
| Business Area | Automotive |
| Armouring | tanpa armouring |
Show 3 more specs
| Sales Unit | 80 |
|---|---|
| Kemasan | box |
| Country of Origin | Hungary |
Deskripsi
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMCA100071
SMA male ke sudut siku SSMB plug kabel RG-188 Coax
SD8272
50 Ω TNC plug ke TNC jack DC Block inner from 10 MHz ke 3 GHz rated 100 Volt in kuningan