| Rosenberger No item | BMZ010-000J |
| Technology item | Radio Frequency |
| Category item | Konektor |
| Name item | plastic housing plug |
| Business Area item | Automotive |
| Configuration item | Lurus |
| Jenis kabel | unknown |
| Housing Design item | single |
| Coding / Color (Automotive) item | J beige |
Show 2 more specs
| Kemasan | box |
|---|---|
| Country of Origin item | Hungary |
Penerangan
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
SD8267
50 Ω 2.92 mm plug ke 2.92 mm jack DC Block inner, 10 MHz ke 40 GHz VSWR1.3, rated 50 Volt in baja tahan karat