| Rosenberger No | BMZ010-000J |
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Connectors |
| Name | plastic housing plug |
| Business Area | Automotive |
| Configuration | straight |
| Cable type | unknown |
| Housing Design | single |
| Coding / Color (Automotive) | J beige |
Show 2 more specs
| Packaging | box |
|---|---|
| Country of Origin | Hungary |
Description
Similar Connectors
Related models:
SD8267
50 ohm 2.92mm plug to 2.92mm jack DC Block inner, 10MHz to 40GHz VSWR1.3, rated 50 Volt in Stainless Steel