| Rosenberger لا | BMZ010-000J |
|---|---|
| Technology | Radio Frequency |
| Category | موصلات |
| Name | plastic housing قابس |
| Business Area | Automotive |
| In-سلسلة / Inter-سلسلة | In-سلسلة |
| سلسلة | RMC |
| الجنس | قابس |
| التهيئة | مستقيم |
| كابل | unknown |
| Housing Design | single |
| Coding / Color (Automotive) | J beige |
Show 2 more specs
| التغليف | box |
|---|---|
| Country of Origin | Hungary |
الوصف
استخدم هذه الصفحة للفرز قبل RFQ. يُؤكَّد الإنتاج المخصص MOQ 200+ بعد مراجعة الرسم/المواصفة/BOM.
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
SD8267
50 Ω 2.92 mm قابس إلى 2.92 mm مقبس DC Block inner, 10 MHz إلى 40 GHz VSWR1.3, rated 50 Volt in Stainless فولاذ