| Rosenberger नहीं | BMZ010-000J |
|---|---|
| Technology | Radio Frequency |
| Category | कनेक्टर |
| Name | plastic housing प्लग |
| Business Area | Automotive |
| In-सीरीज़ / Inter-सीरीज़ | In-सीरीज़ |
| सीरीज़ | RMC |
| जेंडर | प्लग |
| कॉन्फ़िगरेशन | स्ट्रेट |
| केबल | unknown |
| Housing Design | single |
| Coding / Color (Automotive) | J beige |
Show 2 more specs
| पैकेजिंग | box |
|---|---|
| Country of Origin | Hungary |
विवरण
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
SD8267
50 Ω 2.92 mm प्लग तक 2.92 mm जैक DC Block inner, 10 MHz तक 40 GHz VSWR1.3, rated 50 Volt in Stainless स्टील