| Rosenberger ні | 59S2PL-40MT5-E |
|---|---|
| Technology параметр | Radio Frequency |
| Category параметр | Роз'єми |
| Name параметр | кутовий штекер PCB w. housing |
| Business Area параметр | Automotive |
| In-серія / Inter-серія | In-серія |
| серія | FAKRA |
| Гендер | Штекер |
| Конфігурація | Кутовий |
| Backend тип | PC-плата SMD контакт-in-Paste (-40M) |
| Housing Design параметр | single |
| Coding / Color (Automotive) параметр | E green |
Show 3 more specs
| Sales Unit параметр | 1500 |
|---|---|
| Упаковка | tape і reel |
| Country of Origin параметр | Germany |
Опис
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FATS-NM5NF5S10G2W8
8dB 50 Ω fixed attenuator N штекер до N гніздо 10 GHz rated 2 watt
FMAT7512-30
30 dB Fixed Attenuator 2.92 mm чоловічий (штекер) до 2.92 mm жіночий (гніздо) Up до 40 GHz Rated до 5 Watts, Black алюміній Body, 1.35 VSWR