LMR-500-DB-BULK
Частота
3.1 dB
WhatsApp — Швидка відповідь
Термін: 3–6 тиж. | MOQ: 200+ шт.
Що підготувати до RFQ Чіткі вхідні дані зменшують здогадки та прискорюють корисну відповідь.
  • Додайте BOM, розбивку кількості та річний попит, якщо проєкт виходить за межі прототипу.
  • Прикладіть креслення, даташит або критичні вимоги щодо імпедансу, частоти, монтажу та покриття.
Image
Click to enlarge.
Зображення продукту
LMR-500-DB-BULK product photo
LMR-500-DB-BULK product photo
Specifications
Specifications for LMR-500-DB-BULK
Частота (макс)6 GHz
Generic Name параметрLMR-500-DB
Flex типFlexible
Імпеданс50 Ohm
Dielectric типPE (F)
Velocity of Propagation параметр86 %
Тип конектора0.5 in
Тип конектораPE
ні. of Shields2
Частота (макс)3.1 dB
RF Shielding параметр90 dB
Max Operating Temperature параметр85 deg C
Show 6 more specs
Center Conductor типSolid
Inner Conductor, Number of Strands параметр1
Minimum Bend Radius, One Time параметр1.25 in
Minimum Bend Radius, Repeated параметр5 in