Złącza RF / Złącza koncentryczne RBD-75-M-00
Numer części (MPN)
Co przygotować przed RFQ Jasne dane wejściowe ograniczają domysły i przyspieszają odpowiedź. ⌄
- • Dodaj BOM, podział ilościowy i roczne zapotrzebowanie, jeśli projekt wykracza poza prototyp.
Specifications
| Polaryzacja | standardowy |
|---|---|
| Styl zakończenia | Lut |
| Rezystancja izolacji | 5000 MOhm |
| Wykończenie korpusu | Nikiel |
| Produkt | Złącza |
| Kategoria produktu | Złącza RF / Złącza koncentryczne |
| Minimalna częstotliwość | - |
| Maksymalna częstotliwość | 2.8 GHz |
| Seria RF | BNC |
| Styl korpusu | Proste |
| Typ produktu | Złącza RF / Złącza koncentryczne |
| Maksymalna temperatura pracy | + 150 °C |
Show 13 more specs
| Powłoka styku | Złoto |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Płeć | Wtyk |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Impedancja | 75 Ohm |
| RoHS | Tak |
| Podkategoria | Połączenia RF |
| Orientacja | Proste |
| Typ montażu | - |
| kabel typ | RG-179 |
| Pakowanie | Luzem |
| Minimalna temperatura pracy | - 55 °C |