Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial MINI PUSH-ON konektor receptacle lurus
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack (Female) |
|---|---|
| Pemasangan | Through-hole |
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | solder pin |
| Resistansi isolasi | 500 MΩ |
| Finishing bodi | Emas |
| Mekanisme penggandingan | Push On |
| Produk | Konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Frekuensi maksimum | 6 GHz |
| Seri RF | MMCX |
Show 14 more specs
| Gaya bodi | Lurus |
|---|---|
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Material bodi | Kuningan |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Siklus mating | 500 Cycles |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Lurus |
| Kemasan | Bulk |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Terminasi kontak | Solder |
| Material kontak | berilium Bronze |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk MMCX-R-PC-7: Through-hole. Pemasangan disenaraikan sebagai Through-hole. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Kuningan. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
IJ5C-08-0200-S-S-1
RF rakitan kabel 4.00 mm IsoRate 50 Ω tinggi-Isolation RF rakitan kabel
K85X-BD-25P-KJ
konektor D-Sub standar D25 M VERT FRMD- dengan BSH J / S
B39T95-141T-
BNC plug sudut siku ke TNC polaritas terbalik jack bulkhead using .141 semi-rigid
M39012-55B3022
MWDM2L-21CS-6E1-36B
konektor D-Sub Micro-D mikro D rakitan 21CNT pin 2 soket CON #26AWG
L77HDC62SD1CH4F
konektor D-Sub densitas tinggi D-SUB tinggi densitas
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.