Butiran produk
konektor D-Sub standar Soc tinned shell 9S solder cup
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Jantina penyambung | Socket (Female) |
| Pemasangan | Panel |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 3 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | solder Cup |
| Insert Arrangement item | E09 |
| Ukuran shell | 1 (E) |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Penarafan IP | Receptacle |
| Jumlah posisi | 9 posisi |
Show 15 more specs
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
|---|---|
| Unit Weight item | 0.141096 oz |
| Jumlah baris | 2 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan shell | timah over baja |
| Tegangan nominal | 250 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Pitch item | 2.77 mm |
| Jenis kontak | Stamped / Formed |
| Material kontak | Kuningan |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk L77SDE09S: Panel. Pemasangan disenaraikan sebagai Panel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
095-850-186M125
RF rakitan kabel BNC ST plug-BNC plug Belden 4794R 72in
MWDM1L-51P-8K7-6P
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 51CNT pin #28AWG
FMAT7487-5
5 dB Fixed Attenuator SMA Male (Plug) to SMA Female (Jack) up to 26.5 GHz Rated to 2 Watts, Brass Gold Plated Body, 1.35:1 VSWR
DBMC-17H2S-J-K126
konektor D-Sub standar
D09P24A6PX00LF
konektor D-Sub standar D-SUB SS STB 09PIN LF
16_UHF-0-7-4/022_E
konektor RF / konektor koaksial UHF sudut siku kabel plug(m)
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.