Butiran produk
konektor modular / konektor Ethernet sudut siku RJ45 SHEILDED FRONT TABS
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | mounting Peg |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic |
| Resistansi isolasi | 500 MΩ |
| Jumlah posisi | 8 posisi |
| Produk | Jack modular |
| Kategori produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Pelindung | Berpelindung |
| Pelapisan kontak | Emas |
Show 14 more specs
| Jenis produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 125 V |
| Number of Ports item | 1 port |
| Siklus mating | 750 Cycles |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor modular / konektor Ethernet |
| USOC Codes item | RJ45 |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Jumlah kontak | 8 kontak |
| Material kontak | Perunggu fosfor |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk FRJAE-438: mounting Peg. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting Peg. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
DCL21WA4S500G40LF
konektor D-Sub kontak campuran 21WA4 pin sudut siku SLDER SH SZ C 40A EU STAND
23_PC35-50-0-51/199_UE
konektor RF / konektor koaksial PC3.5 lurus flange receptacle jack(f)
1658671-1
konektor D-Sub densitas tinggi plug 26P GRND INDNTS
MWDM1L-51GP-6E1-6B
konektor D-Sub Micro-D mikro D rakitan pin CON 51CNT #26AWG
D09P13A4GX00LF
konektor D-Sub standar 9P sudut siku solder male
JSX-M3131M
alat dan hardware D-Sub JACKSCREW M3 EXTRNL M3METRIC INTRNL THRD
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.