| Rosenberger No item | E7S23A-40MX5-O |
| Technology item | Radio Frequency |
| Category item | Konektor |
| Name item | sudut siku plug PCB w. housing |
| Business Area item | Automotive |
| Configuration item | Sudut siku |
| Housing Design item | single |
| Kemasan | tape dan reel |
Show 1 more specs
| Country of Origin item | Germany |
|---|
Penerangan
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMC0816315LF
BNC male ke SMB plug kabel RG-316 Coax dengan LF solder
B30AC-174-XXX
BNC plug ke alligator clip using RG174
59S1AC-40MT5-C straight plug PCB w. housing
FMAT6001
0 ke 30 dB 10 Bit Programmable TTL Controlled Step Attenuator dengan a 0.03 dB Step 2.4 mm female ke 2.4 mm female From 18 GHz ke 40 GHz