Butiran produk
konektor D-Sub standar 8656O15PLTXLF-D-SUB crimp 15 pin
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Male |
|---|---|
| Jantina penyambung | Pin (Male) |
| Pemasangan | Wire |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 5 A |
| Gaya terminasi | Crimp |
| Insert Arrangement item | A15 |
| Ukuran shell | 2 (A) |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Penarafan IP | Plug |
| Jumlah posisi | 15 posisi |
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
Show 9 more specs
| Jumlah baris | 2 baris |
|---|---|
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 105 °C |
| Pelapisan shell | Matte timah |
| Tegangan nominal | 300 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Kemasan | Bulk |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 8656O15PLTXLF: Wire. Pemasangan disenaraikan sebagai Wire. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
59S2AA-400A5-A
konektor RF / konektor koaksial FAKRA sudut siku plug PCB dengan Housing Black
095-902-573-150
AMC Right Angle Plug to RP-SMA Straight Bulkhead Jack 1.32 mm 50 Ohm 150 mm
SA4016-07
7 dB Fixed Attenuator 2.92mm Male (Plug) to 2.92mm Female (Jack) Up to 40 GHz Rated to 2 Watts, Passivated Stainless Steel Body, 1.4 VSWR
5-1761192-1
konektor modular / konektor Ethernet 4 SDL FLAT plug rakitan
A39PM80-85S-18G
18 GHz RL-16.5dB SMA plug sudut siku ke SMPM jack using .085 conformable
242137
adaptor RF - antar seri N jack ke 7 / 16 jack adaptor
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.