Butiran produk
konektor D-Sub Micro-D CMD sudut siku 15 CIR JKPOST JKPOST NOT INSTALLED
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
|---|---|
| Pemasangan | Sudut siku |
| Kategori produk | Konektor D-Sub Micro-D |
| Arus nominal | 1 A |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Tegangan nominal | 350 VAC |
| Pitch item | 1.27 mm |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Unit Weight item | 0.154535 oz |
| Kemasan | Tube |
| Jumlah baris | 2 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
Show 4 more specs
| Berfilter | Tanpa filter |
|---|---|
| Jenis produk | Konektor Micro-D D-Sub |
| Jumlah posisi | 15 posisi |
| RoHS item | Ya |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 83612-9022: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
56-745-001
adaptor D-Sub dan pengubah gender 50A ADPTR 310PF PI
M80-4181098
5+5 Pos. female DIL kabel Housing, 101Lok
M3933/16-37S
Attenuators - Interconnects SMA F ke M Atten 18 GHz screened
N864H7-0000
N jack SQ 25.4 mm 4 hole flange dengan round kontak (Φ1.27L=2.9), PTFE L=15 18 GHz VSWR1.25
MLDM2L-37SCBSM-.150
konektor D-Sub Micro-D 37P soket MICRO-D .150 INCH nikel
5226602-1
konektor RF / konektor koaksial jack MINIATURE
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.