Butiran produk
I / O konektor SAS-3 Rec 29Ckt Vrt SMT dengan Blade dengan Cap
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Antara muka | - |
|---|---|
| Jantina penyambung | Jack (Female) |
| Pemasangan | PCB |
| Pemasangan | Vertikal |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Material housing | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Resistansi isolasi | - |
| Penarafan IP | Receptacle |
| Jumlah posisi | 29 posisi |
| Produk | SAS konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
Show 19 more specs
| Unit Weight item | 0.065292 oz |
|---|---|
| Diameter kabel | - |
| Number of Channels item | - |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Data Rate item | - |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Suhu operasi maksimum | + 55 °C |
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 30 V |
| Number of Ports item | - |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Fitur | I / O konektor dengan female kontak |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | 0 °C |
| Pitch item | 1.27 mm |
| Material isolasi | - |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 78715-0004: PCB. Pemasangan disenaraikan sebagai PCB. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Liquid Crystal Polymer (LCP). Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
D01-9791601
female vertikal through-board 脴0.50 mm kontak, 16 per carrier
FCC17C37SB6D0
konektor D-Sub standar 37P sudut siku soket M3 x 0.5 Thread 50 pF
HFJT1-E1G16-L12RL
konektor modular / konektor Ethernet 1G EXTTEMP 1x1 TabUp RJ45 dengan MAG G / Y LED
KJLB25B35SNL
konektor D-Sub standar
MWDM2L-9S-6K5-4B
konektor D-Sub Micro-D
TNC8475A-0000
TNC jack mounting PCB 75 Ω dengan round kontak (0.95) 1 GHz VSWR1.2
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.