Butiran produk
konektor modular / konektor Ethernet WE-RJ45 Intgtd XFMR 1x2 RapID
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Antara muka | - |
|---|---|
| Jantina penyambung | Female |
| Pemasangan | - |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | - |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic |
| Jumlah posisi | 16 posisi |
| Produk | Jack modular |
| Kategori produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Pelindung | Berpelindung |
| Unit Weight item | 0.458562 oz |
Show 14 more specs
| Pelapisan kontak | Emas |
|---|---|
| Jenis produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | - |
| Number of Ports item | 2 port |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor modular / konektor Ethernet |
| USOC Codes item | RJ45 |
| Kategori performa | Cat 5 |
| Kemasan | Tube |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Jumlah kontak | 8 kontak |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 7499121211: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
80396650
The phase invariant MINIBEND CTR line of cable assemblies maintains the bend-to-the-end solderless connector termination technology and introduces industry-leading phase versus temperature performance with an absolute phase change of <300 ppm over a temperature range of -50°C to +125°C.
TM21P-88P(22)
konektor modular / konektor Ethernet GUIDE PLATE MOD 8-8
RJE02-166-0410H
konektor modular / konektor Ethernet 6P 1 Port Mod jack tidak pelindung / Flange
N30N30-85S-
N plug ke N plug using .085 conformable
LMR-240-FR-BULK
Low Loss Flexible LMR-240-FR Outdoor Rated Coax Cable Double Shielded with Black FRPE Jacket Fire Rated
MDM-31PBRP-A174
konektor D-Sub Micro-D
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.