| Rosenberger No item | 59S10M-40MT5-K |
| Technology item | Radio Frequency |
| Category item | Konektor |
| Name item | lurus plug PCB w. housing |
| Business Area item | Automotive |
| Configuration item | Lurus |
| Housing Design item | single |
| Coding / Color (Automotive) item | K curry |
Show 3 more specs
| Sales Unit item | 1080 |
|---|---|
| Kemasan | tape dan reel |
| Country of Origin item | Tunisia |
Penerangan
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
SA18NFNM50W-03
3 dB Fixed Attenuator N female (jack) ke N male (plug) Directional Up ke 18 GHz Rated ke 50 Watts, Heatsink Body, 1.6 VSWR
FMCA1810
Low PIM 7 / 16 DIN male ke SMA female Plenum kabel SPP-250-LLPL Coax dengan LF solder
SA4018-02
2 dB Fixed Attenuator 2.92 mm male (plug) ke 2.92 mm female (jack) Up ke 40 GHz Rated ke 2 Watts, Passivated baja tahan karat Body, 1.6 VSWR
FMAT7623-40
40 dB Fixed Attenuator SMA male (plug) ke SMA female (jack) DC ke 18 GHz Rated ke 5 Watt Black Anodized aluminium Heatsink Body 1.3: 1 VSWR