LMR-500-UF-BULK
주파수
4 dB
WhatsApp — 빠른 응답
리드타임: 3–6주 | MOQ: 200+개
이미지
클릭하여 확대
제품 이미지
LMR-500-UF-BULK product photo
LMR-500-UF-BULK product photo
Specifications
Specifications for LMR-500-UF-BULK
주파수(최대)6 GHz
Generic Name 항목LMR-500-UF
Flex 유형Flexible
임피던스 (Ω)50 Ohm
Dielectric 유형Foam PE
Velocity of Propagation 항목85 %
젠더0.5 in
젠더TPE
아니오. of Shields2
주파수(최대)4 dB
RF Shielding 항목90 dB
Max Operating Temperature 항목85 deg C
Show 6 more specs
Center Conductor 유형Stranded
Inner Conductor, Number of Strands 항목1
Minimum Bend Radius, One Time 항목1.25 in
Minimum Bend Radius, Repeated 항목5 in