| Rosenberger नहीं | AMS2LD-40MZ5-A |
|---|---|
| Technology | Radio Frequency |
| Category | कनेक्टर |
| Name | राइट एंगल प्लग PCB w. housing |
| Business Area | Automotive |
| In-सीरीज़ / Inter-सीरीज़ | In-सीरीज़ |
| सीरीज़ | HFM |
| जेंडर | प्लग |
| कॉन्फ़िगरेशन | राइट एंगल |
| Backend प्रकार | PC-बोर्ड SMD पिन-in-Paste (-40M) |
| Housing Design | quadruple |
| Coding / Color (Automotive) | A black |
Show 2 more specs
| पैकेजिंग | tape और reel |
|---|---|
| Country of Origin | Germany |
विवरण
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
Single packaging
SA6N10W-30
30 dB Fixed Attenuator N पुरुष (प्लग) तक N महिला (जैक) Up तक 6 GHz Rated तक 10 Watts, Heatsink Body, 1.2 VSWR
FMCA3157
SHV जैक तक SHV जैक Bulkhead केबल RG-142 Coax
FMAT7429-10
10 dB Fixed Attenuator 2.92 mm पुरुष (प्लग) तक 2.92 mm महिला (जैक) 40 GHz Rated तक 0.5 Watts, Passivated Stainless स्टील Body, 1.35 VSWR