| Rosenberger नहीं | AMS29B-40MZ5-Z |
|---|---|
| Technology | Radio Frequency |
| Category | कनेक्टर |
| Name | राइट एंगल प्लग PCB w. housing |
| Business Area | Automotive |
| In-सीरीज़ / Inter-सीरीज़ | In-सीरीज़ |
| सीरीज़ | HFM |
| जेंडर | प्लग |
| कॉन्फ़िगरेशन | राइट एंगल |
| Backend प्रकार | PC-बोर्ड SMD पिन-in-Paste (-40M) |
| Housing Design | double |
| Coding / Color (Automotive) | Z water blue |
Show 3 more specs
| Sales Unit | 2000 |
|---|---|
| पैकेजिंग | tape और reel |
| Country of Origin | Germany |
विवरण
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMAT7602-6
6dB RF fixed attenuator 2W, DC तक 6 GHz, SMA पुरुष तक महिला, Stainless स्टील
FMC0224315
SMA पुरुष (प्लग) तक MMCX जैक (महिला) केबल RG-316 Coax Up तक 3 GHz, 1.35 VSWR
Single packaging
SA4016-06
6 dB Fixed Attenuator 2.92 mm पुरुष (प्लग) तक 2.92 mm महिला (जैक) Up तक 40 GHz Rated तक 2 Watts, Passivated Stainless स्टील Body, 1.4 VSWR