| Rosenberger nie | 59S2UK-40MT5-B |
|---|---|
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Złącza |
| Name | Kątowe wtyk PCB w. housing |
| Business Area | Automotive |
| In-seria / Inter-seria | In-seria |
| seria | FAKRA |
| Płeć | Wtyk |
| Konfiguracja | Kątowe |
| Backend typ | PC-płytka SMD pin-in-Paste (-40M) |
| Housing Design | single |
| Coding / Color (Automotive) | B cream white |
Show 2 more specs
| Pakowanie | tape i reel |
|---|---|
| Country of Origin | Germany |
Opis
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
EZ-600-NMH-RA-X
N męski Kątowe złącze zacisk / Non-lut styk Attachment dla LMR-600, PE-C600
2km, 1310nm, LC / PC duplex, Singlemode, Industrial temp.
Single packaging
FMWAT1009-3
WR-19 Waveguide Attenuator Fixed 3 dB Operating from 40 GHz do 60 GHz, UG-383 / U-Mod Round Cover Flange, 3W Max Power
N81EZA-L400
N gniazdo zacisk dla JBY400, LMR400; 6 GHz VSWR1.2