| Rosenberger nie | 59S10K-40MT5-C |
|---|---|
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Złącza |
| Name | prosty wtyk PCB w. housing |
| Business Area | Automotive |
| In-seria / Inter-seria | In-seria |
| seria | FAKRA |
| Płeć | Wtyk |
| Konfiguracja | Proste |
| Backend typ | PC-płytka SMD pin-in-Paste (-40M) |
| Housing Design | single |
| Coding / Color (Automotive) | C blue |
Show 3 more specs
| Sales Unit | 5525 |
|---|---|
| Pakowanie | tape i reel |
| Country of Origin | Germany |
Opis
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
SMB3100W-9316
SMB wtyk zacisk Kątowe dla RG174,RG188,RG316; 4 GHz VSWR1.2
SM4678A
Low PIM N żeński (gniazdo) do 7 / 16 DIN męski (wtyk) adapter, 1.15 VSWR
FMAD10069
SMA męski (wtyk) do N żeński (gniazdo) adapter, Commercial Grade
FMAT7704-20
20 dB Fixed Attenuator Bulkhead dla Cryogenic Application, 2.92 mm żeński do 2.92 mm żeński, DC do 40 GHz Rated do 1 W miedź złoto Plated Body
SMA8105S-L100
SMA gniazdo zacisk bulkhead, IP67 mated, dla JBY100,LMR100; 5 GHz VSWR1.2
FMAT7438-7
7 dB Fixed Attenuator 75 Ω BNC męski (wtyk) do 75 Ω BNC żeński (gniazdo) Up do 4 GHz Rated do 2 Watts, mosiądz Tri-Metal Body, 1.35 VSWR