Butiran produk
konektor modular / konektor Ethernet RJ-11 RCP 8 POS Sold sudut siku Thru-Hole 8Ter
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | Sudut siku |
| Produk | Jack modular |
| Kategori produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Arus nominal | 500 mA |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 125 V |
| Warna | Gray |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Subkategori | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Kemasan | Tray |
| Number of Ports item | 4 port |
Show 6 more specs
| Jumlah baris | 1 baris |
|---|---|
| Suhu operasi minimum | - 25 °C |
| Jenis produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Suhu operasi maksimum | + 60 °C |
| Jumlah posisi | 8 posisi |
| RoHS item | Ya |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk TM2REA-2408(50): Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
92603076
The 24 fiber Quicklock-Outdoor Connector integrates the MTP ferrule technology into the mechanical reliability of the market proven RF QN-Interface.
MWDM1L-37S-4K7-20P
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 37CNT soket #24AWG
FCE17C37SEAD0
konektor D-Sub standar FILT D SUB VERT MT
10090929-S156XLF
konektor D-Sub densitas tinggi HD D-SUB VER 15WAY REC
LMR-400-BULK
Low Loss Flexible LMR-400 Outdoor Rated Coax Cable Double Shielded with Black PE Jacket
507T088XM15H04
backshell D-Sub
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.