Butiran produk
I / O konektor 18P CRADLE plug VERT SMT terlindung
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | SMD / SMT |
| Pemasangan | Vertikal |
| Arus nominal | 500 mA |
| Gaya terminasi | Solder |
| Resistansi isolasi | 1 GOhms |
| Penarafan IP | Interface konektor |
| Jumlah posisi | 18 posisi |
| Produk | SMT Compact I / O konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
Show 13 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 80 °C |
|---|---|
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 100 VAC |
| Number of Ports item | 1 port |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Fitur | Strong locking mechanism |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'MouseReel', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | - 30 °C |
| Pitch item | 1 mm |
| Material isolasi | Thermoplastic |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk ST80X-18S(30): SMD / SMT. Pemasangan disenaraikan sebagai SMD / SMT. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
115101-05-12.00
RF rakitan kabel BNC ST plug ke BNC ST plug RG-179 12 in
3-406549-0
konektor modular / konektor Ethernet IMJ, 1X1, PNL GRD, LED(G / OG), SN
L17H2220121
D-Sub Dualport konektor D-SUB, Stamped Signal 3A, Dual Port sudut siku PCB through-hole, F=19.05 mm (.750in), 9 / 9 (soket / soket), Flash emas, Bright timah Shell, 4-40 Removable Front Screwlock, 2*Arrowhead Boardlock
SC8250
Right Angle SMA Female (Jack) PCB Connector Thru Hole Solder
MWDM1L-51P-5C4-.150B
konektor D-Sub Micro-D
3-1478924-1
konektor RF / konektor koaksial RG174 GB BLK SMA sudut siku plug S / CRMP
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.