Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial SMP lurus PCB jack T / R SMT Limited Detent
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack |
|---|---|
| Pemasangan | mounting PCB |
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Finishing bodi | Emas |
| Mekanisme penggandingan | Push On |
| Produk | PCB konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Unit Weight item | 0.500890 oz |
| Frekuensi maksimum | 18 GHz |
| Seri RF | SMP |
Show 15 more specs
| Impedansi | 50 Ohm |
|---|---|
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Suhu operasi maksimum | + 165 °C |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Isolasi | Tidak terisolasi |
| Material bodi | Kuningan |
| Siklus mating | 100 |
| RoHS item | E |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Lurus |
| Jenis kabel | - |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'MouseReel', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | - 65 °C |
| Terminasi kontak | Solder |
| Material kontak | Emas |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk SMP-MSLD-PCS-T: mounting PCB. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting PCB. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Kuningan. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
FMCN5348
SMP Female Non-Magnetic Connector Solder Attachment for FM-S4086CU-NM Cable
FMCA9958
SMPS Female to Mini SMP Female Cable FM-P047HF Coax
PM80PM89-47T-18G
18 GHz -16.5dB SMPM jack ke SMPM jack sudut siku using .047 semi-rigid
095-725-115-110
RF rakitan kabel SMPM S plug-SMPM Rt A 0.047 Conf.Cbl,11in
R222900200W
konektor RF / konektor koaksial SMPCOM(F) lurus PL UG
095-725-108M075
RF rakitan kabel SMP lurus plug-SMP lurus plug .085 Confm .75M
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.