Butiran produk
konektor modular / konektor Ethernet CAT 5 modular jack tinggi TEMP
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | board Lock |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic |
| Resistansi isolasi | 500 MΩ |
| Jumlah posisi | 8 posisi |
| Produk | Jack modular |
| Kategori produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Pelindung | Berpelindung |
| Jumlah baris | 1 baris |
Show 16 more specs
| Pelapisan kontak | Emas |
|---|---|
| Jenis produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 125 V |
| Number of Ports item | 1 port |
| Siklus mating | 750 Cycles |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor modular / konektor Ethernet |
| USOC Codes item | RJ45 |
| Warna | Hitam |
| Kategori performa | Cat 5 |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Jumlah kontak | 8 kontak |
| Material kontak | Perunggu fosfor |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk RJHSE-3384: board Lock. Pemasangan disenaraikan sebagai board Lock. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
MWDM2L-9SBSPT-.110
konektor D-Sub Micro-D MICR D PCB CON 9SKT CNT dengan STD POST
R161321000W
konektor RF / konektor koaksial N(F) lurus BHP FLEX CL 2.6 / 50
8-1393670-4
konektor RF / konektor koaksial V23614A1027J 2 LP KUPPLER
734154191
MWDM1L-51NSF
konektor D-Sub Micro-D MICR D SLDRCUP CON 51CNT SZ #24 pin
1587723-3
Automotive konektor INNER FERRULE ukuran C HVA280
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.