Butiran produk
konektor modular / konektor Ethernet 8P8C, vertikal, CAT6A, pelindung, dengan LEDs
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | mounting Peg |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 1.25 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic (TP) |
| Resistansi isolasi | 500 MΩ |
| Jumlah posisi | 8 posisi |
| Produk | Jack modular |
| Kategori produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Pelindung | Berpelindung |
| Pelapisan kontak | Emas |
Show 13 more specs
| Jenis produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 125 V |
| Number of Ports item | 1 port |
| Subkategori | Konektor modular / konektor Ethernet |
| USOC Codes item | RJ45 |
| Warna | Hitam |
| Kategori performa | Cat 6a |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Jumlah kontak | 8 kontak |
| Material kontak | Perunggu fosfor |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk RJE4A1882421: mounting Peg. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting Peg. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic (TP). Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
MWDM1L-9P-4K1-4P
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 9CNT pin #24AWG
1-747950-4
konektor D-Sub standar kit plug 37P HDE SHLD ENCLSRE
242A20430X
konektor D-Sub standar C-FLTR SLDR pin ANG 14.19mmPREC MCHD CNT
MWDM2L-9S-6K7-80M
konektor D-Sub Micro-D
72814-205LF
I / O konektor SOFIX PWR sudut siku HDR
15-007333
konektor D-Sub kontak campuran D-SUB SLIM CON female 2W2CS
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.