Butiran produk
RF rakitan kabel
Nombor bahagian (MPN)
Antara muka
1.85 mm
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Antara muka | 1.85 mm |
|---|---|
| Antara muka | 1.85 mm |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Connector A Body Style item | Lurus |
| Connector B Body Style item | Lurus |
| Polaritas | Normal |
| Rentang frekuensi | 65 GHz |
| Kategori produk | Rakitan kabel RF |
| Connector B Polarity item | Normal |
| Subkategori | Rakitan kabel |
| Panjang | 1.333 ft |
Show 2 more specs
| Jenis produk | Rakitan kabel RF |
|---|---|
| Connector A Polarity item | Normal |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk MICROBENDV-16: 1.85 mm. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
32_N-50-0-1/133_UE
adaptor RF - antar seri
85029265
2 way Power Splitter supporting frequency range from 0.694 GHz- 2.5 GHz to 2.5 GHz - 3.8 GHz. This 2-way power splitter has been designed to evenly split high power signals operating in cellular and 2.4 GHz WiFi bands with minimal reflections or loss
15-005501
konektor D-Sub kontak campuran 13W3 M SOLID BODY WTR RES. PC 20A 4-40 R.SPCR / CLIP HEX
MWDM3L-15PCBSPN-.172
konektor D-Sub Micro-D mikro D PCB 15PIN JKPST.172"TAIL baja
499040
2480N30-52A-18G
18 GHz RL-19dB test kabel: 2.4 jack ke N plug using 5002A
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.