Butiran produk
RF rakitan kabel 2.9 mm plug(m) ke 2.9 mm plug(m) Ruggedized Low Loss CAY dengan .47 Flex Cbl MAX Freq 40 GHz
Nombor bahagian (MPN)
Antara muka
2.9 mm
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Antara muka | 2.9 mm |
|---|---|
| Antara muka | 2.9 mm |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Connector A Body Style item | Lurus |
| Connector B Body Style item | Lurus |
| Polaritas | Normal |
| Rentang frekuensi | 40 GHz |
| Kategori produk | Rakitan kabel RF |
| Connector B Polarity item | Normal |
| Subkategori | Rakitan kabel |
| Panjang | 12 in |
Show 3 more specs
| Impedansi | 50 Ohm |
|---|---|
| Jenis produk | Rakitan kabel RF |
| Connector A Polarity item | Normal |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk MICROBENDLKR-12: 2.9 mm. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
9663537611
konektor D-Sub standar D-SUB SV FEM SSDP ANG73-284 25P
173112-0801
kontak D-Sub FCT TERM HFREQ
MWDL-9S-8E7-99P
konektor D-Sub Micro-D MICR D PRWRE PIGTAIL 9SKT CNT#28AWG 99"
172-E50-213R011
konektor D-Sub standar 50P female DIP SOLDR .098" NUTS B / S
KJ6E10N35PN16
konektor D-Sub standar
73116-0054
RF rakitan kabel mikro / PRETIN END 3" 1.37 mm kabel
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.