Butiran produk
konektor D-Sub kontak campuran D-SUB, Machined Hybrid, 8W8, Coax kontak Only, soket, lurus PCB through-hole, Bright timah Shell, 0.76 m (30 in) Coax, M3 Removable Front Screwlock dengan Standoff dan Boardlock
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Antara muka | - |
|---|---|
| Jantina penyambung | Female |
| Pemasangan | Panel |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 500 mA |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | solder pin |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Jumlah posisi | 8 posisi |
| Penamatan | 8W8 |
| Jumlah baris | 1 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
Show 11 more specs
| Jenis produk | Konektor D-Sub kontak campuran |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 155 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| Tegangan nominal | 150 V |
| Kategori produk | Konektor D-Sub kontak campuran |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Insulation item | Insulated |
| Material isolasi | Thermoplastic (TP) |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk L77TWC8W8SCYRM83: Panel. Pemasangan disenaraikan sebagai Panel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
165X03369A
backshell D-Sub D-SUB 9-50POS lurus ENTRY PLSTC HOOD
172363
RF konektor koaksial konektor N tipe sudut siku PCB jack through-hole 50 Ω
MWDM2L-15P-8K7-6L
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 15CNT pin #28AWG
9565617712
konektor D-Sub densitas tinggi 78P male lurus PCB 4-40 UNC PL3 PLATING
RJE73188002P1
konektor modular / konektor Ethernet RJ45 Low Profile dengan LEDs
FMCA3073
RA SMA Male to SMA Female Bulkhead Cable Tinned Copper RG405 Type .086 Coax
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.