Butiran produk
konektor D-Sub standar D-SUB, Machined signal 7.5A, sudut siku PCB through-hole, FP=10.3 mm, Cnt Row Spacing 2.54 mm, Cnt Tail 0.6 mm, 37 soket, Bright timah Shell, 0.38 m (15 in) emas, 4-40 tRemovable Front Screwlock dengan 4-40 Threaded Rear Nut, Plastic sudut siku Bracket tanpa board
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Antara muka | - |
|---|---|
| Jantina penyambung | Female |
| Jantina penyambung | Socket (Female) |
| Pemasangan | Panel |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 7.5 A |
| Material shell | Kuningan |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Penarafan IP | Receptacle |
| Jumlah posisi | 37 posisi |
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
Show 11 more specs
| Jumlah baris | 2 baris |
|---|---|
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| Tegangan nominal | 300 V |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Material isolasi | Thermoplastic |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk L77DFC37S1APNVF2: Panel. Pemasangan disenaraikan sebagai Panel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Kuningan. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
MWDM1L-25P-6E1-1F
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 25CNT pin #26AWG
SMC8100D-0316
SMC jack crimp for RD316,RD316-FEP; 2GHz VSWR1.2
MWDM2L-21P-4J7-36B-429
konektor D-Sub Micro-D
RJHSE5E82A1
konektor modular / konektor Ethernet RJ45 sudut siku terlindung dengan LEDs
FMWAT1008-30
WR-22 Waveguide Attenuator Fixed 30 dB Operating from 33 GHz to 50 GHz, UG-383/U Round Cover Flange, 4W Max Power
780-518-50PG8-09
alat dan hardware D-Sub CVR-UNIV DSUBMINI NYLON ROPE 4 mm
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.