Butiran produk
konektor D-Sub standar IDC female 15P FLAT RIBBON kabel
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Jantina penyambung | Socket (Female) |
| Pemasangan | Panel |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 5 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | IDC |
| Insert Arrangement item | A15 |
| Ukuran shell | 2 (A) |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Penarafan IP | Receptacle |
| Jumlah posisi | 15 posisi |
Show 15 more specs
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
|---|---|
| Jumlah baris | 2 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan shell | Nikel |
| Tegangan nominal | 250 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Boardlocks item | tanpa Boardlocks |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Jenis kontak | Stamped / Formed |
| Material isolasi | Thermoplastic |
| Material kontak | Perunggu fosfor |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk L17DAFRDA15S: Panel. Pemasangan disenaraikan sebagai Panel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
M80-FC51068F2-0600L
5+5 Pos. female DIL 30 AWG rakitan kabel, 600 mm, single-end, Jackscrews
FCE17E09PC40B
konektor D-Sub standar .590 sudut siku pin brkt 4-40
G125-MS15005M1P
25+25 Pos. male DIL vertikal SMT konektor Screw-Lok
A30P80-52MR-18G
18 GHz RL-16.5dB SMA plug mini radius ke SMP jack mini radius using 5002A
AX100655
konektor modular / konektor Ethernet EZ-MDVO UTP MODULE, CAT5E,
KJG6T24N29SBL27
konektor D-Sub standar
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.