Butiran produk
I / O konektor IX vertikal tipe B
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | mounting Peg |
| Pemasangan | Lurus |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Material housing | Polyamide (PA) |
| Jumlah posisi | 10 posisi |
| Produk | Receptacles |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
Show 9 more specs
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
|---|---|
| Tegangan nominal | 50 V |
| Number of Ports item | 1 port |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Kemasan | Reel |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Pitch item | 1 mm |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk IX80G-B-10P: mounting Peg. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting Peg. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Polyamide (PA). Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
1-1337475-0
konektor RF / konektor koaksial SMB lurus plug PS 50 Ω emas PLTD RG174A / U
HFJV1-E1G46-L12RL
konektor modular / konektor Ethernet 1G EXT TEMP vertikal RJ45 dengan MAG G / Y LED
DBMAF25S
konektor D-Sub standar D-SUB 25 F crimp FLOA G30 ZIN
13301330-47T-90G
90 GHz RL-14dB 1.35 plug ke 1.35 plug using .047 semi-rigid
MWDM2L-100P-8J7-4S-510B
konektor D-Sub Micro-D
RJE7218813L3
konektor modular / konektor Ethernet RJ45 CAT5E Recessed LEDs
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.