Butiran produk
I / O konektor 85ohm2WallV / TSMTType 1x2 72P,30Utail2.4 mm
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | - |
|---|---|
| Pemasangan | Lurus |
| Pemasangan | SMD / SMT |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'reel'] |
| Produk | SAS konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Arus nominal | 500 mA |
| Tegangan nominal | 30 V |
| Data Rate item | 12 Gb / s |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Number of Ports item | 2 port |
Show 5 more specs
| Resistansi isolasi | 1 GOhms |
|---|---|
| Pitch item | 0.75 mm |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Jumlah posisi | 72 posisi |
| RoHS item | Ya |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk G40HC232211HR: Lurus. Pemasangan disenaraikan sebagai Lurus. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
ADS-VNAPC8-2.4-8
3.5 mm NMD jack ke 2.4 mm jack 34.5 GHz VSWR1.2
VB01581561219TF
RF rakitan kabel VNA cbl 2.4 mm NMD F ke 2.4 mm F 48
2.4-8200S-0L160
2.4mm jack solder clamp for 5003LD, LL160; 40GHz VSWR1.2
SF1133-6006
adaptor RF - antar seri 1.85 mm male ke 2.4 mm M Adapt
ADS-VNA2.4-3-2.4-8
2.4 mm NMD plug ke 2.4 mm jack 50 GHz VSWR1.3
ADS-24-8-24-8-P4-GB-1.25
Hermetic 1*10-8 cc / sec helium at 1atm 2.4 mm jack ke 2.4 mm jack 4 hole flange 50 GHz VSWR1.25
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.