Butiran produk
konektor D-Sub standar .405 sudut siku pin brkt brdlock 4-40
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Male |
|---|---|
| Jantina penyambung | Pin (Male) |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 5 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Insert Arrangement item | E09 |
| Ukuran shell | 1 (E) |
| Berfilter | Berfilter |
| Penarafan IP | Plug |
| Jumlah posisi | 9 posisi |
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
Show 12 more specs
| Jumlah baris | 2 baris |
|---|---|
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Boardlocks item | dengan Boardlocks |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Pitch item | 2.74 mm |
| Material isolasi | Thermoplastic |
| Material kontak | Perunggu fosfor |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk FCE17E09PB490: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
500S011M37B12-6
backshell D-Sub SHLD SOCK ROUND SIDE FILLISTER HD JKSCRW
FD0BS0HQ048.0
RF rakitan kabel 40 GHz 48"Lng VNA konektor Ends 2.92 mm
BJ3150HS
konektor RF / konektor koaksial TTM BLKD JK Hermetic Sealed Rear MNT THRD
RJHSE706RA2
konektor modular / konektor Ethernet RJ45 tidak pelindung LEDs 2 Port
D37S80C4GV00LF
konektor D-Sub standar D-SUB sudut siku pF 37 S
B90B90-141S-
BNC polaritas terbalik jack ke BNC polaritas terbalik jack using .141 conformable
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.