Butiran produk
I / O konektor 36P vertikal SHELL PRESS FIT MINI-SAS
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | Vertikal |
| Pemasangan | Press Fit |
| Arus nominal | 500 mA |
| Gaya terminasi | solder Tail |
| Material housing | Thermoplastic |
| Resistansi isolasi | 1000 MΩ |
| Jumlah posisi | 36 posisi |
| Produk | SAS konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
Show 7 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
|---|---|
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Warna | Hitam |
| Suhu operasi minimum | - 20 °C |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 8B36-1410: Vertikal. Pemasangan disenaraikan sebagai Vertikal. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
AD-T6A8-BF
TNC polaritas terbalik plug ke SMA jack bulkhead 6 GHz VSWR1.2
FATS-NM5NF5S10G2W7
7dB 50ohm fixed attenuator N plug to N jack 10GHz rated 2 watt
MWDM6L-31SCBSR4U-.140-513
konektor D-Sub Micro-D
140-0000-987
RF konektor Accessories Locaton fixture untuk .086" OD kabel
S30MC30-174-
SMB plug ke SMC plug using RG174
DX-50-CV3
alat dan hardware D-Sub 50P lurus kabel ENTRY CASE OVER MODE
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.