Butiran produk
RF rakitan kabel CA292 ST X2TEMPFLEX 0862201 kabel
Nombor bahagian (MPN)
Antara muka
2.92 mm
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Antara muka | 2.92 mm |
|---|---|
| Antara muka | 2.92 mm |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Connector A Body Style item | Lurus |
| Connector B Body Style item | Lurus |
| Polaritas | Normal |
| Kategori produk | Rakitan kabel RF |
| Jenis kabel | TEMP-FLEX 086-2201 |
| Unit Weight item | 0.696449 oz |
| Kemasan | Bulk |
| Subkategori | Rakitan kabel |
Show 6 more specs
| Panjang | 457.2 mm |
|---|---|
| Connector B Polarity item | Normal |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Jenis produk | Rakitan kabel RF |
| Connector A Polarity item | Normal |
| RoHS item | Ya |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 89762-1323: 2.92 mm. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
FCC17E09SB29B
konektor D-Sub standar 9P sudut siku through-hole soket 5600 pF
095-850-159L075
RF rakitan kabel HD-BNC SR PL-HD-BNC SR PL 1505A 900 IN
2214574-1
I / O konektor QSFP+ rakitan, 2x2 Gskt 2LP-Outr, Stacked
MWDM2L-25S-6J2-40B
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 25CNT soket #26AWG
U.FL-2LP(V)-04N2-A-(250)
RF rakitan kabel U.FL ke U.FL M ASBLY 250 mm .081DIA BLACK
L17HTHEP4F1CO
konektor D-Sub standar D-SUB, Stamped Signal 3A, sudut siku PCB through-hole, tinggi Temp tinggi densitas, FP=8.89 mm (.350in), 15 pin, Bright timah Shell+Grounding Dimples, Flash emas, 4-40 Removable Front Screwlock, Ground Tab dan Boardlock, Plastic tray, Open Back
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.