Butiran produk
I / O konektor ANAG plug - VGA RECP
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | solder or Weld |
| Pemasangan | Vertikal |
| Arus nominal | 3 A |
| Gaya terminasi | Solder |
| Material housing | Polyester |
| Resistansi isolasi | 1000 MΩ |
| Jumlah posisi | 29 posisi |
| Produk | adaptor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 1.171801 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
Show 11 more specs
| Jenis produk | Konektor I/O |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
| Tegangan nominal | 40 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Fitur | Single piece pelindung dengan integral grounding leg |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | Bulk |
| Suhu operasi minimum | - 20 °C |
| Pitch item | 2.54 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 88741-8700: solder or Weld. Pemasangan disenaraikan sebagai solder or Weld. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Polyester. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
550T003N2R4K0F04
backshell D-Sub EMI / RFI SPLT BS TOP REAR MT STRN RELIEF
MWDM2L-15P-6J7-15L
konektor D-Sub Micro-D
MWDM1L-25PBSR3-.110
konektor D-Sub Micro-D
SC7105
SMA Female (Jack) Bulkhead Connector Solder Cup Terminal, Solder, Passivated Stainless Steel Body, Length 0.45 In
B90T30-316D-
BNC polaritas terbalik jack ke TNC plug using RD316
10137851-0020LF
I / O konektor 10137851-0020LF-MINI IO INDUSTRIAL
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.