Butiran produk
I / O konektor SerAtch SCSI Rec BkP PlnPF 0.76AuLF 29Ckt
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack (Female) |
|---|---|
| Pemasangan | Through-hole |
| Pemasangan | Vertikal |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic |
| Jumlah posisi | 29 posisi |
| Produk | SCSI konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 0.056791 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
Show 10 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 55 °C |
|---|---|
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 30 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | 0 °C |
| Pitch item | 1.27 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 87863-0025: Through-hole. Pemasangan disenaraikan sebagai Through-hole. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
5917-9103-000
SMA / SMA lurus jack / jack female / female PASSIVATED
MWDM1L-51PCBRR4-.110
konektor D-Sub Micro-D MICR D PCB CON 51P CNT POST.125"PNL
241A29030X
konektor D-Sub standar
340107702BMDMA15S-FO
konektor D-Sub standar MDMA kontak Block
GRF1-P-P-08-E-ST-TH1
konektor RF / konektor koaksial 5.00 mm 50 Ω Ganged mikro-Miniature RF plug, rakitan kabel
RJHSE308E
konektor modular / konektor Ethernet RJ45 vertikal tidak pelindung LED
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.