Butiran produk
konektor modular / konektor Ethernet sudut siku modular jack SMT LOW PROFILE 6 / 6
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Material housing | Thermoplastic (TP) |
| Jumlah posisi | 6 posisi |
| Kategori produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Pelindung | tanpa pelindung |
| Unit Weight item | 0.162260 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor modular / konektor Ethernet |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
Show 12 more specs
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
|---|---|
| Tegangan nominal | 125 VDC |
| Number of Ports item | 1 port |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor modular / konektor Ethernet |
| USOC Codes item | RJ12 |
| Warna | Hitam |
| Kategori performa | Cat 3 |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'MouseReel', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Pitch item | 1.02 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 85502-5007: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic (TP). Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
67926-0015
I / O konektor SERIAL ATA POWER CON R konektor IDT tipe
LD09P33E4GV00LF
konektor D-Sub standar D-SUB sudut siku STB 9 pin LF
M80-4132298
11+11 Pos. female DIL kabel Housing, Jackscrews
5413506-1
konektor RF / konektor koaksial JACKRTANGPCB75 OHMTNC
M80-5T21205MF
6+6 Pos. male DIL vertikal through-board konektor Jackscrews
MWDL-9P-6E7-20B
konektor D-Sub Micro-D MICR D PRWRE PIGTAIL 9P CNT#26AWG 20"
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.