Butiran produk
40km, C-band 100GHz, LC/PC duplex, Singlemode
Nombor bahagian (MPN)
Antara muka
LC/PC duplex
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Antara muka | Singlemode |
|---|---|
| Antara muka | EML |
| Antara muka | PIN |
| Antara muka | 40km, C-band 100GHz, LC/PC duplex, Singlemode |
| Form factor | SFP+ |
| Protocol | 1/10G Ethernet, 1/2/4/8/10G FC, STM-64/OC-48, CPRI Option 2...8, OBSAI |
| Data rate standards | 10GBASE-ER/EW |
| Connector | LC/PC duplex |
| Modulation Format | NRZ |
| Built-in FEC | No |
| CDR | none |
| Operation temperature | 0 °C ... 70 °C |
Show 25 more specs
| Supply voltage typical | 3.13 V ... 3.47 V |
|---|---|
| Supply Current | < 400 mA |
| Power consumption | < 1.3 W |
| Digital Diagnostic Management (DDM) | Yes |
| Laser hazard level | 1 |
| Max. supply voltage range | -0.3 V ... 4 V |
| Max. Storage Temperature Range | -40 °C ... 85 °C |
| Max. relative humidity range | 5 % ... 95 % |
| Grid | DWDM 100GHz C-band |
| Available Wavelength in nm | Any ITU DWDM channel between C17 and C61 |
| Average launch power per lane | -1 dBm ... 3 dBm |
| Dispersion Penalty | < 2 dB |
| Dispersion range | -400 ps/nm ... 800ps/nm |
| Extinction Ratio | > 8.2 dB |
| Side Mode Suppression | > 30 dB |
| Supported Data rate | 1.0625 Gbps ... 11.3 Gbps |
| Operating Wavelength Range | 1260 nm ... 1620nm |
| Receiver Overload | > 0 dBm |
| Receiver Sensitivity | < -16 dBm |
| Bit Error Rate at Receiver | 1E-12 |
| Receiver LOS De-Assert | < -17 dBm |
| Receiver LOS Assert | > -30 dBm |
| Receiver LOS Hysteresis | > 0.5 |
| Identifier | CSS-850A15 |
| Product code | CSS-850A15 |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 85211511: LC/PC duplex. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
FCC17C37PC25B
konektor D-Sub standar 37P sudut siku through-hole pin 1000 pF
173113-0091
konektor D-Sub densitas tinggi FCT HD D-SUB lurus PC plug 78 PN dengan CLINCH
241A10080X
konektor D-Sub standar 37P D-SUB plug lurus THRU-HOLE
M80-5221005
5+5 Pos. male DIL vertikal SMT konektor tidak Jackscrews
AD-N3B8
N plug ke BNC jack 10 GHz VSWR1.2
MWDM2L-21SSB-429
konektor D-Sub Micro-D
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.