Butiran produk
10km, 1310nm, LC/PC duplex, Singlemode
Nombor bahagian (MPN)
Antara muka
LC/PC duplex
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Antara muka | Singlemode |
|---|---|
| Antara muka | DML |
| Antara muka | PIN |
| Antara muka | 10km, 1310nm, LC/PC duplex, Singlemode |
| Form factor | QSFP28 |
| Protocol | 100G Ethernet, Infiniband |
| Data rate standards | 100GBASE-LR4 |
| Connector | LC/PC duplex |
| Modulation Format | NRZ |
| Built-in FEC | No |
| CDR | Double |
| Operation temperature | 0 °C ... 70 °C |
Show 25 more specs
| Supply voltage typical | 3.13 V ... 3.47 V |
|---|---|
| Supply Current | < 1200 mA |
| Power consumption | < 4 W |
| Digital Diagnostic Management (DDM) | Yes |
| Laser hazard level | 1 |
| Max. supply voltage range | -0.3 V ... 3.6 V |
| Max. Storage Temperature Range | -40 °C ... 85 °C |
| Max. relative humidity range | 5 % ... 95 % |
| Operating channels | 1295.56nm (1294.53 to 1296.59nm) |
| Grid | None |
| Average launch power per lane | -4.3 dBm ... 4.5 dBm |
| Total optical output power | < 10.5 dBm |
| Extinction Ratio | > 4 dB |
| Side Mode Suppression | > 30 dB |
| Supported Data rate | 103.125 Gbps |
| Receiver Overload | > 4.5 dBm |
| Receiver Sensitivity | < -10.6 dBm |
| Receiver Sensitivity (OMA) | < -8.6 dBm |
| Bit Error Rate at Receiver | 1E-12 |
| Maximum Optical Input Power per Lane (Overload) | 4.5 dBm |
| Receiver LOS De-Assert | < -12 dBm |
| Receiver LOS Assert | > -24 dBm |
| Receiver LOS Hysteresis | > 0.5 |
| Identifier | CQS-900A07 |
| Product code | CQS-900A07 |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 85211507: LC/PC duplex. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
6-5229912-3
I / O konektor kit, plug 50 POS, B SLOT
SE8FD-TOP
konektor modular / konektor Ethernet Waterproof kit etherCON TOP
142-0093-801
konektor RF / konektor koaksial .086" SLDR CBL TERM
MWDM2L-25S-4E7-16P
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 25CNT soket #24AWG
65_SMA-50-0-35/111_YE
RF Terminators SMA jack(f), 1W
TM5RC-44(50)
konektor modular / konektor Ethernet MOD jack PC MNT
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.