Butiran produk
konektor D-Sub standar 9P HEADER
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Pemasangan | Sudut siku |
|---|---|
| Arus nominal | 1 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Insert Arrangement item | E09 |
| Ukuran shell | 1 (E) |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Jumlah posisi | 9 posisi |
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
| Unit Weight item | 0.129702 oz |
| Jumlah baris | 2 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
Show 7 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
|---|---|
| Tegangan nominal | 350 VAC |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Kemasan | Tube |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Pitch item | 1.27 mm |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 83611-9016: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
VBI100-1-75
konektor RF / konektor koaksial BNC Bulkhead jack Isolated
1274032-1
konektor RF / konektor koaksial jack, BULKHEAD PCB, G seri
G40HB132211HR
I / O konektor 85 Ω, V / T SMT tipe 1x1 36P30Utail2.4 mm
L777HDB44PD1CO4R
konektor D-Sub densitas tinggi D-SUB, Stamped Signal 3A, tinggi densitas, sudut siku PCB through-hole, FP=8.89 mm (.350"), 44 pin, 0.38 m (15 in) emas, 4-40 Rear Threaded Insert, tanpa Boardlock
PL75-29
konektor RF / konektor koaksial TRB lurus plug untuk TWC-78-1 kabel 3-lug
NF-WR-3(40)
RF Terminators
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.