Butiran produk
I / O konektor Stacked SFP 2x4 Asse mbly dengan o LP medium
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack (Female) |
|---|---|
| Pemasangan | Sudut siku |
| Pemasangan | Through-hole |
| Arus nominal | 500 mA |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic |
| Jumlah posisi | 160 posisi |
| Produk | SFP konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 2.649251 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
Show 10 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
|---|---|
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
| Tegangan nominal | 120 VAC / DC |
| Number of Ports item | 8 |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Warna | Hitam |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Pitch item | 0.8 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 75454-5101: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
190990049
1-1740196-5
konektor D-Sub standar 15P HD20 REC.HDR EUROSTYLE SMT
M20-7832042
20+20 Pos. female DIL vertikal through-board konektor
MWDM1L-31P-6E1-20S
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 31CNT pin #26AWG
227250-2
konektor RF / konektor koaksial TWIN VIDEO plug kontak
M22-5431005R
10+10 Pos. male DIL horizontal SMT konektor (T+R)
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.