Butiran produk
I / O konektor plug kabel konektor 18 °C
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Male |
|---|---|
| Pemasangan | Through-hole |
| Pemasangan | Vertikal |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Jumlah posisi | 18 posisi |
| Produk | Differential Signal konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 0.105046 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
Show 9 more specs
| Tegangan nominal | 40 V |
|---|---|
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Fitur | kabel plug konektor |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | Tube |
| Suhu operasi minimum | - 20 °C |
| Pitch item | 1.27 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 75000-1018: Through-hole. Pemasangan disenaraikan sebagai Through-hole. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Timah. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
16_UHF-0-7-4/022_E
konektor RF / konektor koaksial UHF sudut siku kabel plug(m)
A-1PA-113-600B2
RF rakitan kabel AMC sudut siku plug 600 mm BLK U.FL Compatible
L717TSCG37POL2
konektor D-Sub standar D-SUB
FMAT7463-6
6 dB Fixed Attenuator SMA Male (Plug) to SMA Female (Jack) Up to 12.4 GHz Rated to 10 Watts, Black Aluminum Body, 1.3:1 VSWR
5788819-1
konektor D-Sub densitas tinggi kit receptacle 26P HDP-22 SHLD HDWRE
6274425-2
konektor RF / konektor koaksial sudut siku JCK PCB 75 Ω
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.