Butiran produk
RF rakitan kabel 2.4 mm M ke 2.4 mm M 0.085 kabel 6in
Nombor bahagian (MPN)
Antara muka
2.4 mm
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Antara muka | 2.4 mm |
|---|---|
| Antara muka | 2.4 mm |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
| Connector A Body Style item | Lurus |
| Connector B Body Style item | Lurus |
| Polaritas | Normal |
| Rentang frekuensi | 50 GHz |
| Kategori produk | Rakitan kabel RF |
| Connector B Polarity item | Normal |
| Jenis kabel | 0.085 Flexible Coax |
| Kemasan | Bulk |
Show 6 more specs
| Subkategori | Rakitan kabel |
|---|---|
| Panjang | 6 in |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Jenis produk | Rakitan kabel RF |
| Connector A Polarity item | Normal |
| RoHS item | Ya |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 7016-0058: 2.4 mm. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
ADS-N3-2.4-8
N plug ke 2.4 mm jack 18 GHz VSWR1.15
ADS-2.4-8-2.4-8-BF-1.15
2.4 mm jack ke 2.4 mm jack bulkhead 50 GHz VSWR1.15
FMAT7510-3
3 dB Fixed Attenuator 2.4mm Male (Plug) to 2.4mm Female (Jack) up to 50 GHz Rated to 2 Watts, Stainless Steel Body, 1.45:1 VSWR
SA5074-05
5 dB Fixed Attenuator 2.4mm Male (Plug) to 2.4mm Female (Jack) Up to 50 GHz Rated to 1 Watt, Passivated Stainless Steel Body, 1.75 VSWR
ALS-PC8-2.4-3-1.15
Mitered 3.5 mm jack ke 2.4 mm plut 34.5 GHz VSWR1.15
G40HD232211HR
I / O konektor 85ohm4WallV / TSMTType 1x2 72P,30Utail2.4 mm
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.